FAQ

Brwi po zabiegu ?

 

Zaraz po zabiegu brwi są ciemniejsze niż zamierzony efekt. Jednak po około 7 dniach, po wyłuszczeniu się naskórka bledną o około 40 - 50%. Dlatego też konieczna jest druga wizyta (tzw. korekta), która służy wzmocnieniu efektu i uzupełnieniu makijażu po wyłuszczeniu się naskórka.

 

Jak długo utrzymują się brwi permanentne ombre?

 

Makijaż permanentny brwi utrzymuje się od kilku miesięcy do około 2 lat. Aby efekt był zadowalający należy go średnio raz do roku uzupełniać, ponieważ barwnik wyłuszcza się wraz z naskórkiem i z czasem makijaż blednie i wybarwia się.

 

Mocne strony zabiegu

Osoby, które z różnych powodów utraciły swoje naturalne brwi, mogą je trwale odbudować dzięki makijażowi permanentnemu.
Osoby po oparzeniach, po chemioterapii, chorzy na alopecję mogą dzięki niej poprawić swój wygląd a tym samym komfort życia.

Makijaż permanentny wygląda naturalnie, nie rozmazuje się i zawsze jest na swoim miejscu.

Umiejętne wykonanie makijażu, użycie specjalnych technik pigmentowania, cieniowania i doboru koloru pigmentów umożliwia stworzenie trójwymiarowego efektu brwi.

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową polega na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, aby do złudzenia przypominał naturalne brwi. Linergistka pigmentuje na skórze pojedyncze linie o kształcie przypominającym naturalny włos. Rysunek nowych włosków musi być dobrze zaplanowany. Grubość, kształt, położenie i odpowiednie odległości między liniami decydują o naturalnym efekcie makijażu.

 

Metoda włoskowa jest najbardziej naturalna i w wyglądzie zbliżona do rzeczywistych brwi. Jeśli więc zależy Ci na naturalnym i dyskretnym makijażu zdecyduj się właśnie na nią.

Makijaż permanentny brwi metodą cienia (cieniowania) polega na pigmentowaniu na skórze kształtu łyku brwiowego w formie cienia. Cień pigmentowany jest pomiędzy naturalnymi włosami łuku brwiowego. Cień na skórze podkreśla kształt brwi i optycznie je zagęszcza. Klasyczna metoda cieniowania brwi polega na pigmentacji cienia jednym kolorem.

 

Makijaż permanentny brwi metodą ombre to także metoda cienia. Jednak wykonanie jest zupełnie inne. Pigmentacja brwi ombre polega na użyciu kilku kolorów barwnika w celu osiągnięcia przejść tonalnych, które stwarzają bardzo naturalny i trójwymiarowy efekt makijażu. Makijaż permanentny brwi ombre – brew jaśniejsza u nasady, a bardziej nasycona przy końcówce.

Metoda włoskowa brwi

Metoda cienia i ombre

Makijaż permanentny brwi

Komfort, wygoda życia, nienaganny wygląd i czas – to rzeczy bardzo pożądane przez współczesne kobiety. Żyjemy szybko, pracujemy za dużo i stanowczo mamy za mało czasu. Jak w takim pędzie znaleźć czas na codzienny makijaż? Jak w ciągu dnia utrzymać perfekcyjny wygląd?

 

Z pomocą spieszy makijaż permanentny. Rano po przebudzeniu, w drodze do pracy, w pracy, na siłowni i w klubie ze znajomymi można wyglądać świetnie!

Gabinet kosmetyczny Koszalin - Zabiegi kosmetyczne Kołobrzeg Koszalin

Profesjonalne zabiegi szyte na miarę:

 

 

Laser – Mezoterapia – Makijaż permanentny – Kwasy – Egzosomy – Biostymulatory – Nici PDO – Nici PLLA – Usuwanie laserowe – Peeling – Oczyszczanie manualne - Wolumetria twarzy - Modelowanie ust - Toksyna botulinowa.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©Atelier Piękna

Zabiegi kosmetyczne w okolicy Koszalina i Kołobrzegu

Zabiegi kosmetyczne w okolicy Koszalina i Kołobrzegu
Zabiegi kosmetyczne w okolicy Koszalina i Kołobrzegu

Adres:

ul. Zwycięstwa 234,  75-001 Koszalin

 

 

Godziny otwarcia:

 

poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00

sobota - niedziela: Zamknięte

Atelier Piękna

 

tel: +48 792 989 050

 

mail: marta-mielke@wp.pl

Info:

Zabiegi kosmetyczne w okolicy Koszalina i Kołobrzegu
Zabiegi kosmetyczne w okolicy Koszalina i Kołobrzegu