Polikaprolakton znajduje zastosowanie:

wypełnianiu zmian potrądzikowych

 

modelowaniu policzków, brody, owalu twarzy

 

poprawie jędrności skóry

pogłębionych fałdach marionetki i nosowo-wargowych

 

obniżeniu kącików ust

 

kurzych łapkach

Biostymulacja na najwyższym poziomie. 

Czy polikaproklakton działa od razu?

 

Polikaprolakton podaje się podskórnie w żelowej zawiesinie. Ma ona dość długą żywotność, bo nawet do 3 miesięcy. Przez ten czas żel pozostaje wewnątrz skóry, powodując wyraźne wrażenie wypełnienia. Następnie ulega redukcji, a cząsteczki polikaprolaktonu uwalniają się i rozpoczynają maksymalne działanie, poprzez uderzanie fibroblastów wspomagają tworzenie się nowych komórek kolagenu, a ten z kolei poprawia kondycję i wygląd skóry. Pozostawia jednak doskonale odżywioną skórę i mnóstwo nowego kolagenu.

Polikaprolakton

Polikaprolakton to biodegradowalny polimer, który powstaje w wyniku polimeryzacji kaprolaktonu. Znalazł wiele zastosowań w biomedycynie, ponieważ w organizmie człowieka ulega powolnemu, stopniowemu rozkładowi wskutek hydrolizy. Rozkład ten trwa nawet dwa lata, co powoduje, ze efekty uzyskiwane za pomocą polikaprolaktonu w organizmie jest niezwykle długotrwały. Właśnie dlatego najczęściej stosuje się go do produkcji implantów czy wchłaniających się nici chirurgicznych.

 

W medycynie estetycznej znalazł zastosowanie jako element pobudzający skórę do produkcji kolagenu. Ma silne działanie biostymulujące. Jego cząsteczki działają w sposób mechaniczny: uderzają w fibroblasty i tym stymulują produkcję kolagenu.

 

Profesjonalne zabiegi szyte na miarę:

 

 

Laser – Mezoterapia – Makijaż permanentny – Kwasy – Egzosomy – Biostymulatory – Nici PDO – Nici PLLA – Usuwanie laserowe – Peeling – Oczyszczanie manualne - Wolumetria twarzy - Modelowanie ust - Toksyna botulinowa.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©Atelier Piękna

Zabiegi kosmetyczne w okolicy Koszalina i Kołobrzegu

Zabiegi kosmetyczne w okolicy Koszalina i Kołobrzegu
Zabiegi kosmetyczne w okolicy Koszalina i Kołobrzegu

Adres:

ul. Zwycięstwa 234,  75-001 Koszalin

 

 

Godziny otwarcia:

 

poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00

sobota - niedziela: Zamknięte

Atelier Piękna

 

tel: +48 792 989 050

 

mail: marta-mielke@wp.pl

Info:

Zabiegi kosmetyczne w okolicy Koszalina i Kołobrzegu
Zabiegi kosmetyczne w okolicy Koszalina i Kołobrzegu